• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pvcteknikmakina

HAKKIMIZDA

                                                                                                
TEK-NİK MAKİNA olarak en kaliteli malzemeden en kaliteli ürünleri üreterek Türkiye’nin ve yakın çevremizde bulunan ülkelerin ihtiyacı olan ürünleri satın alınabilir fiyatlarda pazara sunarak fark yaratmak ve bu farkı sürekli olarak korumaktır. Deneyimli kadromuzla eğitimin en değerli olgu olduğu bilinciyle sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip etmek ve bunu sunduğumuz ürün ve hizmetlerde tüketicilerimize yine satın alınabilir değerlerde sunmaktır. Sahip olduğumuz bilgi, beceri ve tecrübelerimizi devamlı olarak ekibimizle paylaşıp hem bireysel gelişmeyi hem de TEK-NİK MAKİNA ailesinin sektörel becerilerini en üst düzeyde tutmak temel hedeflerimizdendir.. . Bireysel ve aile olarak gelişimini tamamlamış bir güçle piyasanın ihtiyaçlarını sürekli tespit etmek ve bu ihtiyacı yüksek kaliteli ürünler ve mükemmel servis anlayışıyla siz müşterilerimizin hizmetine sunmak her zaman ticaret ilkemiz olacaktır. Yakın gelecekte farkını ve gücünü sektörde ciddi anlamda hissettiren ve hakkettiği konumu haklı çabası ile elde edecek olan bir firma olma gayreti içerisindeyiz. “Müşteri her zaman haklıdır” ve “İtibar kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim” düsturları yol göstericimiz olacak ve bu ticari ahlakımız faaliyette bulunduğumuz sektörlerde gereken saygı ve itibarı bulacaktır..

güvenliği en üst düzeyde tutmak vazgeçemeyeceğimiz üretim ilkelerimizdendir. . En Derin Sayılarımızla... .

Vizyon

Çalışmalarının temeli; kaliteyi, yüksek teknolojiyi ve kullanım kolaylığını birleştiren makineler üreterek, satış sonrası servis hizmetleri ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Misyon

Güvenilirliğimizden ve Kaliteden ödün vermeden daima yaratıcı ve yenilikçi ve ileriyi düşünerek haraket eden teknolojiyi ve global dünyayı takip ederek müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayan tüm dünya çapında yaygın güvenilir bir marka olmak.